Menu
Shporta e blerjeve 0

Shimono fshesë me korrent - Fuqia thithje jashtëzakonshme (Pro-Cyclone), e vogël dhe e lehtë

 • 159 EUR
 • Ruaj 106.01 EUR

X

Shimono fshesë me korrent - Fuqia thithje jashtëzakonshme (Pro-Cyclone), e vogël dhe e lehtë

Nëse dëshironi të porositni produktin nëpërmjet telefonit, ju lutemi shkruani të dhënat tuaja dhe operatori ynë do t'ju telefonojë brenda 24 orëve. Thirrja është falas.
Pagesën e produktit mund ta bëni gjatë dorëzimit në adresën tuaj shtëpiake.
Dorëzimi brenda Kosovës është falas.

Dërgo

Keni zgjedhur opcionin e porositjes nëpërmjet TELEFONIT.
Të dhënat tuaja (emri, mbiemri dhe numri) janë ruajtur me sukses.
Operatori ynë do t’ju telefonojë brenda 24 orëve. Qendra operative e “Megazbritje”-s ndodhet në Kroaci, prandaj do të pranoni një thirrje me prefiks kroat. Thirrja është falas.
Pagesën e produktit mund ta bëni gjatë dorëzimit në adresën tuaj shtëpiake.
Dorëzimi brenda Kosovës është falas.

Shkruani të dhënat për dorëzimin:
Dërgo
Të dhënat tuaja janë ruajtur me sukses.

Shkruani adresën e email-it në qoftë se e keni një të tillë, në mënyrë që të mund t'ju kontaktojmë në rast të ndryshimeve.

Dërgo

Faleminderit për porosinë tuaj!


  67% zbritje në Shimono fshesë me korrent -e vogël, e lehtë, Fuqi thihthje 15000Pa (teknologji Pro-Cyclone) (shih videon), transoorti falas - paguaj 52.99 euro në vend të 159 Euro

  Video rreth produktit:

  VIDEO1, VIDEO2

  Fuqi e jashtëzakonshme e thithjes
  Teknologjia Pro-Cyclone siguron fuqi të jashtëzakonshme të thithjes me konsum të ulët të energjisë. Motori i fortë në veprim me teknologji Pro-Cyclone rezulton forca thithje e edhe 15000P në sipërfaqe për të thithur në, si Shimono e bën atë më të fuqishme fshesë me korrent portativ në botë.

  Ju mund të shihni fuqinë shtesë të thithjes në një video ku Shimono ngre edhe shalqirin, shih KËTU

  Fuqia e jashtëzakonshme është demonstruar në një video në të cilën Shimono ngre ujë në një lartësi prej një metër, shih KËTU.

  Teknologji inovative
  Teknologjia Pro-Cyclone përfaqëson një brez të ri në sistemet e rrjedhjes së ajrit dhe sjell efikasitet maksimal në procesin e thithjes. Sistemi Pro-Cyclone sucks pluhur me shpejtësi të lartë dhe rrotullohet 360 gradë rreth filtrit Stainless Steel. Të gjithë pluhurin nga kolektori i pluhurit, larg nga filtri për të lejuar fuqinë konsistente të thithjes. Edhe kur pluhuri është i gatshëm, fuqia e thithjes nuk do të reduktohet.


  Dizajni i modës
  Pastruesi i fshesës Shimono është gjithashtu i vogël dhe praktik me një sipërfaqe të trajtuar mirë dhe të butë në mënyrë ergonomike. Për shkak të peshës së tij të ulët prej vetëm 1.1 kg, është e lehtë të lëvizshëm dhe arrin efektivitetin maksimal në të gjitha sipërfaqet që pluhurave: qilima, mobilje, perde, tavanet .. enë Pluhuri është bërë nga lartë izdrživih fibra polycarbonate që e bën atë rezistent ndaj goditjeve, gunga dhe me një ngarkesë prej 80 kg, nuk do të dëmtohet edhe nëse qëndroni në të.
   
  Mënyra e qetë e funksionimit
  Motor me cilësi të lartë minimizon zhurmën në procesin e pastrimit
   
  Eko-miqësore
  L Shape Pro-Cyclone System - ndan pluhurin nga filtri përmes filtrimit me 3 shkallë. Një filtër efektiv parandalon kthimin e të gjitha grimcave, mjegullave, pluhurit dhe alergeneve mbrapsht përmes shkarkimit në dhomën tuaj.
   
  Pastrim dhe mirëmbajtje e lehtë
  Pastrimi i fshesës nuk do të jetë më problem. Enën e pluhurit dhe filtrin janë lehtësisht të disassembled nga baza. Pastrimi është i lehtë sepse pluhuri nuk i përmbahet filtrit, por në anën e murit të enës së mbeturinave. Thjesht bosh koshin e pluhurit në plehra dhe shpëlaj enën dhe filtrojeni me ujë të thjeshtë.
   
  aksesorë
  Set i pastruesit me vakuum vjen me 2 tuba shtrirjeje, një furçë të gjerë dyshemeje, një shtrirje dyshekësh, një furçë të vogël dhe të madhe dhe një shtrirje të hollë. I kombinuar me shtesa të ndryshme shtesë, fshesa me korrent Shimono do të plotësojë të gjitha nevojat për pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme, nga dyshemeja, shkallët, shtretërit në tavanet.

  Prodhon dhe transporton: megazbritje.com
  Dorëzimi është falas prej 14-21 ditë për gjithë Kosovën.
  Dorëzimi bëhet vetëm për Kosovën.

  • Mundësitë e pagesës: me kartel bankare ose gjatë dorëzimit (kesh)
  • Nëse keni porositur produktin me mundësinë e pagesës gjatë dorëzimit, produkti do të arrijë në adresën tuaj brenda 14 deri në 21 ditë dhe mund të bëni pagesën gjatë marrjes së produktit
  • Pagesa është e mundur me kartelat vijuese: Visa, Maestro, MasterCard, American Express
  • Mund ta merrni produktin ekskluzivisht duke e pranuar at në adresën tuaj të shtëpisë

   

  • Oferta përfshin:
  • 1  Shimono fshesë jashtëzakonshme thithje me 7 shtesa
  • Video Produktit: Video 1, 2 Video
  • Model: SVC1015 Pro-Cyclone
  • Fuqia thithje: 15000P
  • AC220 - 240V 50Hz
  • Çelik Filter (çelik inox)
  • L Shape Pro-Sistemi Cyclone - është thithur pluhur me shpejtësi të lartë dhe rradhës atë 360 gradë rreth Filter Stainless Steel.
  • Ajo ndan pluhurin nga filtri deri në 3 gradë të filtrimit dhe nuk lejon pluhurin jashtë vakum pastër mbrapa në hapësirë
  • Nanoteknologjia në mënyrë efektive heq marimangat pluhur dhe erërat
  • Materiali: ABS + PC
  • Enë Të qëndrueshme dhe solide pluhuri i bërë nga fibra polycarbonate, paraqiti një peshë prej 80 kg
  • Karburantit i pastër 0,4l
  • Pajisje: 2 tuba extension dhe 5 shtesa për qëllime të ndryshme (furçë të gjerë në kuadër të vazhdimit të dyshek, furçë të vogël dhe të madhe dhe hundë për pasazhe të ngushta)
  • Gjatësia e kabllos: 5m
  • Dizajni Praktik që mundëson pastrimin e lehtë dhe e thjeshtë, mirëmbajtjen dhe ruajtjen
  • Nuk është e nevojshme për të përdorur një qese pluhur
  • Tërë pluhuri ngjitet në murin e enës për mbetjet
  • Pastrimi: Thjesht zbrazeni pluhurin dhe filterin e lani me ujë çezme
  • Disajnuar për pluhura të thatë
  • Një fshesë me korrent për përdorim në shtëpi
  • Përmasat e pakos: 45x16x15 cm
  • Pesha: 1.1 kg
  • teknologji Pro-Cyclone mbrojtura me patenta ndërkombëtare
  • Certifikata: CE, CB, RoHS, Sasho
  • Shpjeguesi i funksionimit KETU
  • Garanci Produkti 1 vit

   Për çfarëdo pyetje shtesë, jemi në dispozicionin tuaj në e-mailin info@megazbritje.com dhe tel. 00385/21 471-044 (qendra operative në Kroaci)


   Gjithashtu ju rekomandojmë
   Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid